logo

Hurtownia napojów

Coca Cola i Pepsi dla stacji benzynowej

Przestań tracić pieniądze zamawiając napoje w innych hurtowniach. 

Napoje do stacji paliw


Sam wybierasz jaką lodówkę chcesz dostać bo wiesz, która sprawdzi się na Twojej stacji


Zamawiasz takie napoje, które rotują u Ciebie najlepiej


Bez minimum logistycznego - dostarczymy nawet 1 zgrzewkę


Możesz dowolnie miksować napoje Pepsi, Coca-Cola, energetyki, soki, wodę mineralną.

Markowe napoje Pepsi i Coca Cola w całej Polsce


W naszej ofercie mamy klasyczne smaki napojów gazowanych Coca-Cola, Pepsi, soków, ale są też nowości: smaki i pojemności, które dostępne są tylko u nas.

Ponieważ zamawiamy u producentów duże ilości, możemy zaoferować najniższe ceny napojów Coca-Cola, Pepsi, soków i wody mineralnej. Sprawdź ile teraz tracisz!

JPJ Group działa nieprzerwanie od 2014 roku, ma doskonałą opinię i kondycję finansową. Wszystkie rozliczenia z naszymi kontrahentami i urzędami realizujemy na bieżąco.

Płacisz za to, czego faktycznie potrzebujesz. Nie musisz kupować na magazyn, bo my dostarczymy Ci na stację nawet 1 zgrzewkę. Obsługujemy stacje paliw za całej Polski.

Wszystkie napoje z naszej oferty możesz dowolnie miksować. Np. możesz zamówić 2 zgrzewki Coca-Coli, 1 zgrzewkę Pepsi, 1 zgrzewkę energetyka Burn czy Monster. Sam wiesz co najszybciej rotuje na Twojej stacji benzynowej.

92% wszystkich dostaw do stacji paliw mieści się w 24 godzinach od momentu zamówienia. Przestań mrozić gotówkę w towarze - zamawiaj wtedy kiedy chcesz i tyle ile potrzebujesz. Zamówienie trafi do Ciebie w 24 godziny!

Prawdopodobnie najlepsze ceny napojów w Polsce


Dzięki skali działania możemy oferować restauracjom, barom, jadłodajniom, pizzeriom i kebabom z całej Polski prawdopodobnie najniższe ceny Pepsi, Coca-Coli i pozostałych markowych napojów w Polsce (Fanta, Mirinda, 7up, Sprite), energetyków (Mountain Dew, Powerade, Gatorade, Burn, Monster, Rockstar), herbaty (Lipton, Fuzetea), soków Cappy oraz wody mineralnej. Plus najlepszy serwis w Polsce i wsparcie marketingowe (potykacze, parasole, menu itd.).

Pomyśl o pieniądzach które tracisz.


Zamawiając w innej hurtowni napojów lub u producenta prawdopodobnie masz gorsze warunki.

Po prostu kliknij przycisk poniżej i przedstawimy Ci naszą ofertę tych napojów, które zamawiasz obecnie - ale z naszymi cenami. Wtedy zobaczysz czarno na białym dlaczego opłaca Ci się zamawiać w JPJ Group. 

Oferta JPJ Group

napoje do stacji benzynowej

napoje do aquaparków i basenów

napoje do domów weselnych

napoje do hoteli

napoje do restauracji

napoje do sal szkoleniowych

napoje do dyskotek

napoje do baru

napoje do pizzerii

napoje na wyciągi narciarskie

Nasze marki

Kontakt

JPJ Group Sp. z o. o.
33-300 Nowy Sącz
ul. J. Długosza 61

Zamówienia:
506 825 053
biuro@jpjgroup.pl

KRS: 0000513967
NIP: 7343525935

JPJ Group to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wody mineralnej, soków i napojów Pepsi i Coca-Cola w puszkach i butelkach PET oraz jako syropy do segmentu HoReCa w całej Polsce.

Obsługujemy hotele, restauracje, bary, dyskoteki, pizzerie, firmy cateringowe, domy weselne i centra konferencyjne dostarczając im nie tylko napoje, ale przede wszystkim pełny serwis i wspieramy ich marketing.

W naszej ofercie znajdują się marki: Coca-Cola, Pepsi, Coca-Cola Zero, Sprite, 7 Up, Mirinda, Fanta, 7 Up Lemon, Kinley, herbaty Pure Leaf, Fuzetea i Lipton, napoje roślinne AdeZ, soki Cappy i Toma, wody mineralne Kropla Beskidu, Krystaliczne Źródło, Kropla Delice oraz napoje energetyczne Coca-Cola Energy, Powerade, Mountain Dew, Gatorade, Rockstar, Burn, Monster a także kawa w puszce Costa Coffee.

...czasami mamy szybkie promocje

Rabaty sięgają wtedy nawet 60%. Chcesz wiedzieć o nich z wyprzedzeniem?

Wyrażam zgodę aby JPJ Group przesyłało mi maile z ofertą i promocjami.