logo

Hurtownia napojów

Pepsi i Coca Cola dla restauracji i barów

Przestań tracić pieniądze zamawiając napoje w innych hurtowniach.

Napoje do restauracji, pizzerii i jadłodajni


Pełna oferta Pepsi, Coca-Cola i napojów energetycznych oraz soków i wody mineralnej


Ekonomiczne i estetyczne lodówki które świetnie sprawdzą się w restauracji, jadłodajni i pizzeri


Dostawa w 24h - zamiast kupować na zapas, zamawiasz gdy potrzebujesz


Bez minimum logistycznego - dostarczymy nawet 1 zgrzewkę.


Kompletny serwis: menu, display, branding, szklanki i akcesoria barowe oraz parasole na letnie ogródki.

Markowe napoje, soki i woda mineralna w całej Polsce


W naszej ofercie mamy klasyczne smaki napojów gazowanych Coca-Cola, Pepsi, soków, ale są też nowości: smaki i pojemności, które dostępne są tylko dla restauracji. To coś, co przyciągnie uwagę klientów i zwiększy zysk!

Ponieważ zamawiamy u producentów duże ilości, możemy zaoferować najniższe ceny Coca-Coli, Pepsi, soków i wody mineralnej dla restauracji, jadłodajni, pizzerii i kebabów. Sprawdź ile teraz tracisz!

JPJ Group działa nieprzerwanie od 2014 roku, ma doskonałą opinię i kondycję finansową. Wszystkie rozliczenia z naszymi kontrahentami i urzędami realizujemy na bieżąco.

Płacisz za to, czego faktycznie potrzebujesz na weselu. Dostarczymy Ci do domu weselnego nawet 1 zgrzewkę. Obsługujemy restauracje fine dinning, jadłodajnie, bary, pizzerie i kebaby w całej Polsce.

Wszystkie napoje z naszej oferty możesz dowolnie miksować. Np. możesz zamówić 2 zgrzewki Coca-Coli, 1 zgrzewkę Pepsi, 1 zgrzewkę soku Toma i zgrzewkę wody Kropla Delice. Wybierz te napoje na których zarobisz najwięcej restauracji.

92% wszystkich dostaw do restauracji mieści się w 24 godzinach od momentu zamówienia. Przestań mrozić gotówkę w towarze w czasie COVID-19. Zamawiaj wtedy kiedy chcesz i tyle ile potrzebujesz z dostawą w 24h.

Prawdopodobnie najlepsze ceny na napoje 
dla restauracji, pizzerii, jadłodajni i kebaba w Polsce


Dzięki skali działania możemy oferować restauracjom, barom, jadłodajniom, pizzeriom i kebabom z całej Polski prawdopodobnie najniższe ceny Pepsi, Coca-Coli i pozostałych markowych napojów w Polsce (Fanta, Mirinda, 7up, Sprite), energetyków (Mountain Dew, Powerade, Gatorade, Burn, Monster, Rockstar), herbaty (Lipton, Fuzetea), soków Cappy oraz wody mineralnej. Plus najlepszy serwis w Polsce i wsparcie marketingowe (potykacze, parasole, menu itd.).

Pomyśl o pieniądzach które tracisz gdy zamawiasz napoje


Zamawiając w hurtowni napojów lub u producenta prawdopodobnie masz gorsze warunki.

Po prostu kliknij przycisk poniżej i przedstawimy Ci naszą ofertę tych napojów, które zamawiasz obecnie - ale z naszymi cenami. Wtedy zobaczysz czarno na białym dlaczego opłaca Ci się zamawiać w JPJ Group. Od nas możesz odstać lodówki impulsowe, parasole, menu, potykacze i inne dodatki, które pozwolą Ci łatwiej zdobyć serca i portfele klientów.

Oferta JPJ Group

napoje do stacji benzynowej

napoje do aquaparków i basenów

napoje do domów weselnych

napoje do hoteli

napoje do restauracji

napoje do sal szkoleniowych

napoje do dyskotek

napoje do baru

napoje do pizzerii

napoje na wyciągi narciarskie

Nasze marki

Kontakt

JPJ Group Sp. z o. o.
33-300 Nowy Sącz
ul. J. Długosza 61

Zamówienia:
506 825 053
biuro@jpjgroup.pl

KRS: 0000513967
NIP: 7343525935

JPJ Group to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wody mineralnej, soków i napojów Pepsi i Coca-Cola w puszkach i butelkach PET oraz jako syropy do segmentu HoReCa w całej Polsce.

Obsługujemy hotele, restauracje, bary, dyskoteki, pizzerie, firmy cateringowe, domy weselne i centra konferencyjne dostarczając im nie tylko napoje, ale przede wszystkim pełny serwis i wspieramy ich marketing.

W naszej ofercie znajdują się marki: Coca-Cola, Pepsi, Coca-Cola Zero, Sprite, 7 Up, Mirinda, Fanta, 7 Up Lemon, Kinley, herbaty Pure Leaf, Fuzetea i Lipton, napoje roślinne AdeZ, soki Cappy i Toma, wody mineralne Kropla Beskidu, Krystaliczne Źródło, Kropla Delice oraz napoje energetyczne Coca-Cola Energy, Powerade, Mountain Dew, Gatorade, Rockstar, Burn, Monster a także kawa w puszce Costa Coffee.

...czasami mamy szybkie promocje

Rabaty sięgają wtedy nawet 60%. Chcesz wiedzieć o nich z wyprzedzeniem?

Wyrażam zgodę aby JPJ Group przesyłało mi maile z ofertą i promocjami.