logo

Hurtownia napojów

Coca Cola i Pepsi do klubów, pubów i dyskotek

Przestań tracić pieniądze na napoje, które zamawiasz do swojego klubu. Każda butelka i puszka to dodatkowy zysk. Ale to nie wszystko - sprawdź nas:

Napoje do dyskotek,
pubów i klubów


Pełna oferta Pepsi, Coca-Cola i napojów energetycznych oraz soków


Ekonomiczne i estetyczne lodówki które świetnie sprawdzą się w klubowym barze, w dyskotece i pubie 


Dostawa w 24h - zamiast kupować na zapas, zamawiasz gdy potrzebujesz, dzień przed imprezą


Bez minimum logistycznego - dostarczymy nawet 1 zgrzewkę.


Kompletny serwis: menu, display, branding, szklanki i akcesoria barowe oraz parasole na letnie ogródki.

Markowe napoje, soki i woda mineralna w całej Polsce


W naszej ofercie mamy klasyczne smaki napojów gazowanych Coca-Cola, Pepsi, soków, ale są też nowości: smaki i pojemności, które dostępne są tylko dla dyskotek. To coś, co przyciągnie uwagę imprezowiczów i klientów baru!

Ponieważ zamawiamy u producentów duże ilości, możemy zaoferować najniższe ceny Coca-Coli, Pepsi, soków i wody mineralnej dla pubów, dyskotek i klubów nocnych. Sprawdź ile teraz tracisz!

JPJ Group działa nieprzerwanie od 2014 roku, ma doskonałą opinię i kondycję finansową. Wszystkie rozliczenia z naszymi kontrahentami i urzędami realizujemy na bieżąco.

Płacisz za to, czego faktycznie potrzebujesz na weselu. Dostarczymy Ci do domu weselnego nawet 1 zgrzewkę. Obsługujemy dyskoteki, kluby nocne i puby w całej Polsce.

Wszystkie napoje z naszej oferty możesz dowolnie miksować. Np. możesz zamówić 2 zgrzewki Coca-Coli, 1 zgrzewkę Pepsi, 1 zgrzewkę energetyka Burn czy Monster. Wybierz te napoje na których zarobisz najwięcej w swojej dyskotece.

92% wszystkich dostaw do klubów i dyskotek mieści się w 24 godzinach od momentu zamówienia. Przestań mrozić gotówkę w towarze w czasie COVID-19. Zamawiaj wtedy kiedy chcesz i tyle ile potrzebujesz z dostawą w 24h.

Prawdopodobnie najlepsze ceny napojów
dla klubów nocnych i dyskotek w Polsce


Dzięki skali działania możemy oferować dyskotekom, pubom i klubom nocnym z całej Polski prawdopodobnie najniższe ceny Pepsi, Coca-Coli i pozostałych markowych napojów w Polsce (Fanta, Mirinda, 7up, Sprite), energetyków (Mountain Dew, Powerade, Gatorade, Burn, Monster, Rockstar), herbaty (Lipton, Fuzetea), soków Cappy oraz wody mineralnej. Plus najlepszy serwis w Polsce i wsparcie marketingowe (potykacze, parasole, menu itd.).

Pomyśl o pieniądzach które tracisz na każdym gościu imprezy.


Zamawiając napoje w hurtowni alkoholi lub napojów lub u producenta prawdopodobnie masz gorsze warunki.

Po prostu kliknij przycisk poniżej i przedstawimy Ci naszą ofertę tych napojów, które zamawiasz obecnie - ale z naszymi cenami. Wtedy zobaczysz czarno na białym dlaczego opłaca Ci się zamawiać w JPJ Group. Od nas możesz odstać lodówki impulsowe, parasole, menu, potykacze i inne dodatki, które pozwolą Ci łatwiej zdobyć gości hotelowych i klientów konferencyjnych.

Oferta JPJ Group

napoje do stacji benzynowej

napoje do aquaparków i basenów

napoje do domów weselnych

napoje do hoteli

napoje do restauracji

napoje do sal szkoleniowych

napoje do dyskotek

napoje do baru

napoje do pizzerii

napoje na wyciągi narciarskie

Nasze marki

Kontakt

JPJ Group Sp. z o. o.
33-300 Nowy Sącz
ul. J. Długosza 61

Zamówienia:
506 825 053
biuro@jpjgroup.pl

KRS: 0000513967
NIP: 7343525935

JPJ Group to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wody mineralnej, soków i napojów Pepsi i Coca-Cola w puszkach i butelkach PET oraz jako syropy do segmentu HoReCa w całej Polsce.

Obsługujemy hotele, restauracje, bary, dyskoteki, pizzerie, firmy cateringowe, domy weselne i centra konferencyjne dostarczając im nie tylko napoje, ale przede wszystkim pełny serwis i wspieramy ich marketing.

W naszej ofercie znajdują się marki: Coca-Cola, Pepsi, Coca-Cola Zero, Sprite, 7 Up, Mirinda, Fanta, 7 Up Lemon, Kinley, herbaty Pure Leaf, Fuzetea i Lipton, napoje roślinne AdeZ, soki Cappy i Toma, wody mineralne Kropla Beskidu, Krystaliczne Źródło, Kropla Delice oraz napoje energetyczne Coca-Cola Energy, Powerade, Mountain Dew, Gatorade, Rockstar, Burn, Monster a także kawa w puszce Costa Coffee.

...czasami mamy szybkie promocje

Rabaty sięgają wtedy nawet 60%. Chcesz wiedzieć o nich z wyprzedzeniem?

Wyrażam zgodę aby JPJ Group przesyłało mi maile z ofertą i promocjami.