logo

Hurtownia napojów

Pepsi i Coca Cola dla domów weselnych

Przestań tracić pieniądze przepłacając za napoje w innych hurtowniach.

Napoje do domu weselnego


Estetyczne szklane butelki lub wygodne, PET 0,5l


Dostawa w 24h - zamiast kupować na zapas, zamawiasz gdy znasz dokładną liczbę gości weselnych


Bez minimum logistycznego - dostarczymy nawet 1 zgrzewkę co ułatwi Ci planowanie w czasach COVID-19


Możesz dowolnie miksować napoje Pepsi, Coca-Cola, energetyki, soki, wodę mineralną.

Markowe napoje, soki i woda mineralna w całej Polsce


W naszej ofercie mamy klasyczne smaki napojów gazowanych Coca-Cola, Pepsi, soków, ale są też nowości: smaki i pojemności, które dostępne są tylko dla HoReCa.

Ponieważ zamawiamy u producentów duże ilości, możemy zaoferować najniższe ceny Coca-Coli, Pepsi, soków i wody mineralnej dla domów weselnych. Sprawdź ile teraz tracisz!

JPJ Group działa nieprzerwanie od 2014 roku, ma doskonałą opinię i kondycję finansową. Wszystkie rozliczenia z naszymi kontrahentami i urzędami realizujemy na bieżąco.

Płacisz za to, czego faktycznie potrzebujesz na weselu. Dostarczymy Ci do domu weselnego nawet 1 zgrzewkę. Obsługujemy sale weselne za całej Polski.

Wszystkie napoje z naszej oferty możesz dowolnie miksować. Np. możesz zamówić 2 zgrzewki Coca-Coli, 1 zgrzewkę Pepsi, 1 zgrzewkę energetyka Burn czy Monster. Sam wiesz jakie napoje wyróżnią Twój dom weselny wśród innych.

92% wszystkich dostaw do domów weselnych mieści się w 24 godzinach od momentu zamówienia. Przestań mrozić gotówkę w towarze w czasie COVID-19. Zamawiaj wtedy kiedy chcesz i tyle ile potrzebujesz z dostawą w 24h.

Prawdopodobnie najlepsze ceny napojów
dla domów weselnych w Polsce


Dzięki skali działania możemy zapewnić salom weselnym z całej Polski prawdopodobnie najniższe ceny Pepsi, Coca-Coli i pozostałych markowych napojów w Polsce (Fanta, Mirinda, 7up, Sprite), energetyków (Mountain Dew, Powerade, Gatorade, Burn, Monster, Rockstar), herbaty (Lipton, Fuzetea), soków Cappy oraz wody mineralnej. Plus najlepszy serwis w Polsce i wsparcie marketingowe (potykacze, parasole do ogródków, menu).

Pomyśl o pieniądzach które tracisz w innych hurtowniach


Zamawiając w innej hurtowni lub u producenta prawdopodobnie masz gorsze warunki.

Po prostu kliknij przycisk poniżej i przedstawimy Ci naszą ofertę tych napojów, które zamawiasz obecnie - ale z naszymi cenami. Wtedy zobaczysz czarno na białym dlaczego opłaca Ci się zamawiać w JPJ Group. 

Oferta JPJ Group

napoje do stacji benzynowej

napoje do aquaparków i basenów

napoje do domów weselnych

napoje do hoteli

napoje do restauracji

napoje do sal szkoleniowych

napoje do dyskotek

napoje do baru

napoje do pizzerii

napoje na wyciągi narciarskie

Nasze marki

Kontakt

JPJ Group Sp. z o. o.
33-300 Nowy Sącz
ul. J. Długosza 61

Zamówienia:
506 825 053
biuro@jpjgroup.pl

KRS: 0000513967
NIP: 7343525935

JPJ Group to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wody mineralnej, soków i napojów Pepsi i Coca-Cola w puszkach i butelkach PET oraz jako syropy do segmentu HoReCa w całej Polsce.

Obsługujemy hotele, restauracje, bary, dyskoteki, pizzerie, firmy cateringowe, domy weselne i centra konferencyjne dostarczając im nie tylko napoje, ale przede wszystkim pełny serwis i wspieramy ich marketing.

W naszej ofercie znajdują się marki: Coca-Cola, Pepsi, Coca-Cola Zero, Sprite, 7 Up, Mirinda, Fanta, 7 Up Lemon, Kinley, herbaty Pure Leaf, Fuzetea i Lipton, napoje roślinne AdeZ, soki Cappy i Toma, wody mineralne Kropla Beskidu, Krystaliczne Źródło, Kropla Delice oraz napoje energetyczne Coca-Cola Energy, Powerade, Mountain Dew, Gatorade, Rockstar, Burn, Monster a także kawa w puszce Costa Coffee.

...czasami mamy szybkie promocje

Rabaty sięgają wtedy nawet 60%. Chcesz wiedzieć o nich z wyprzedzeniem?

Wyrażam zgodę aby JPJ Group przesyłało mi maile z ofertą i promocjami.