logo

Wszyskie marki Coca Cola i Pepsi w jednym miejscu. U Ciebie.

Stworzyliśmy ofertę nie do pobicia. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie wiodące marki, które przyciagają klientów i sprawiają, że zyski rosną. Znajdziesz u nas napoje gazowane, wodę mineralną i źródlaną, soki, herbatę mrożoną, kawę w puszce oraz napoje energetyczne.


PEPSICO


COCA-COLA HBC


INNE

Te wszystkie marki mogą być w Twoim hotelu, barze, restauracji, dyskotece, domu weselnym, na basenie i w agroturystyce. Możesz je miksować dowolnie, zamawiać bez minimum logistycznego (nawet 1 zgrzewkę). Zamowienie otrzymasz w 24 godziny.


Wsparcie marketingowe


Marki oferują wsparcie marketingowe. My w 100% oddajemy je do współpracujących z nami klientów. Co to oznacza? Parasole i meble na letnie ogródki, menu i karty na stolikach, potykacze i inne formy reklamy Twojego biznesu. Ponadto nasi dostawcy chętnie uczestniczą w wyłącznych kampaniach promocyjnych - które mogą być dostępne tylko u Ciebie, w Twoim lokalu. 

“Dostaliśmy napoje w świetych cenach. Dodatkowo mamy też lodówkę i parasole na letnie ogródki. Tego nie zaproponowała nam żadna hurtownia ani nawet producent.” 

Adam Mazur

Collossus Catering

Pomyśl o pieniądzach które tracisz.


Zamawiając w innej hurtowni lub u producenta prawdopodobnie masz gorsze warunki.

Po prostu kliknij przycisk poniżej i przedstawimy Ci naszą ofertę tych napojów, które zamawiasz obecnie - ale z naszymi cenami. Wtedy zobaczysz czarno na białym dlaczego opłaca Ci się zamawiać w JPJ Group. 

Oferta JPJ Group

napoje do stacji benzynowej

napoje do aquaparków i basenów

napoje do domów weselnych

napoje do hoteli

napoje do restauracji

napoje do sal szkoleniowych

napoje do dyskotek

napoje do baru

napoje do pizzerii

napoje na wyciągi narciarskie

Nasze marki

Kontakt

JPJ Group Sp. z o. o.
33-300 Nowy Sącz
ul. J. Długosza 61

Zamówienia:
506 825 053
biuro@jpjgroup.pl

KRS: 0000513967
NIP: 7343525935

JPJ Group to firma dystrybucyjna, która specjalizuje się w hurtowej sprzedaży wody mineralnej, soków i napojów Pepsi i Coca-Cola w puszkach i butelkach PET oraz jako syropy do segmentu HoReCa w całej Polsce.

Obsługujemy hotele, restauracje, bary, dyskoteki, pizzerie, firmy cateringowe, domy weselne i centra konferencyjne dostarczając im nie tylko napoje, ale przede wszystkim pełny serwis i wspieramy ich marketing.

W naszej ofercie znajdują się marki: Coca-Cola, Pepsi, Coca-Cola Zero, Sprite, 7 Up, Mirinda, Fanta, 7 Up Lemon, Kinley, herbaty Pure Leaf, Fuzetea i Lipton, napoje roślinne AdeZ, soki Cappy i Toma, wody mineralne Kropla Beskidu, Krystaliczne Źródło, Kropla Delice oraz napoje energetyczne Coca-Cola Energy, Powerade, Mountain Dew, Gatorade, Rockstar, Burn, Monster a także kawa w puszce Costa Coffee.

...czasami mamy szybkie promocje

Rabaty sięgają wtedy nawet 60%. Chcesz wiedzieć o nich z wyprzedzeniem?

Wyrażam zgodę aby JPJ Group przesyłało mi maile z ofertą i promocjami.